K104M10X7RF5TH5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Varastossa: 2 242
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
KEMET
KEMET
0.1 µF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R Säteittäinen
K104M10X7RF5TH5
DigiKeyn tuotenumero
K104M10X7RF5TH5-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K104M10X7RF5TH5
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
K104M10X7RF5TH5 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,091" lev. (3,60mm x 2,30mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,244" (6,20mm)
Toleranssi
±20%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)