UMWSTD30NF06L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | UMWSTD30NF06L |
Kuvaus | TO-252 MOSFETS ROHS |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 60 V 30A (Tc) 55W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252 (DPak) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 29mOhm @ 15A, 10V |
Valm. | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,5V @ 250µA |
Sarja | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 25 nC @ 10 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Osan tila Aktiivinen | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 1562 pF @ 25 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 55W (Tc) |
Teknologia | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 60 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus TO-252 (DPak) |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Pakkaus / kotelo |