UMWSTD30NF06L
DigiKeyn tuotenumero
4518-UMWSTD30NF06LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4518-UMWSTD30NF06LCT-ND - Cut Tape (CT)
4518-UMWSTD30NF06LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UMWSTD30NF06L
Kuvaus
TO-252 MOSFETS ROHS
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 30A (Tc) 55W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252 (DPak)
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
29mOhm @ 15A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
25 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1562 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
55W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-252 (DPak)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V