68WR10KLF
DigiKeyn tuotenumero
987-1104-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
68WR10KLF
Kuvaus
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tarkka kuvaus
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 20.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
68WR10KLF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
10 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,375" x 0,245" pinta (9,53mm x 6,22mm)
Toleranssi
±10%