FS28-200-C2
DigiKeyn tuotenumero
237-1501-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FS28-200-C2
Kuvaus
PWR XFMR LAMINATED 6VA TH
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Levysydän 6VA Tehomuuntaja 115V, 230V Ensiö Rinnakkain 14V, sarjassa 28V Toisio Rinnakkain 400mA, sarjassa 200mA Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FS28-200-C2 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Toisiokäämit
Kaksi
Valmistaja
Triad Magnetics
Keskiotto
No
Sarja
Teho - maksimi
6VA
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Tyyppi
Levysydän
Koko/mitat
41,28mm pit. x 33,32mm lev.
Jännite - ensiö
115V, 230V
Korkeus - asennettuna (maks.)
33,32mm
Jännite - toisio (täysi kuorma)
Rinnakkain 14V, sarjassa 28V
Jännite - erotus
4200Vrms
Virta - lähtö (maks.)
Rinnakkain 400mA, sarjassa 200mA