3306P-1-204
DigiKeyn tuotenumero
3306P-204-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3306P-1-204
Kuvaus
TRIMMER 200K OHM 0.2W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 kOhms 0,2W, 1/5W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3306P-1-204 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±250ppm/°C
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
200 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,2W, 1/5W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,319" x 0,268" pinta (8,10mm x 6,80mm)
Toleranssi
±25%