THN 20-4822WI on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
XP Power
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Recom Power
Varastossa: 13
Tekniset tiedot
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 833mA, 833mA 18V - 75V Tulo
THN 20-4822WI
DigiKeyn tuotenumero
THN20-4822WI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THN 20-4822WI
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
THN 20-4822WI -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
20 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OVP, SCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 75°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.89
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, cURus
Jännite - lähtö 2
-12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
833mA, 833mA