PTS641SK31SMTR2 LFS
DigiKeyn tuotenumero
CKN10810TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CKN10810CT-ND - Cut Tape (CT)
CKN10810DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS641SK31SMTR2 LFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTS641SK31SMTR2 LFS -mallit
Kategoria
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
3,10mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ulkomitat
6,30mm x 6,30mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
250gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,20mm