THN 20-2415WI
DigiKeyn tuotenumero
1951-1700-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
THN 20-2415WI
Kuvaus
DC DC CONVERTER 24V 20W
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 833mA 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
THN 20-2415WI -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
20 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OVP, SCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 75°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
91%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,39" kork. (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, cURus
Virta - lähtö (maks.)
833mA