REC20K-4824SZ
DigiKeyn tuotenumero
945-REC20K-4824SZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REC20K-4824SZ
Kuvaus
20W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 833mA 18V - 75V Tulo
EDA/CAD-mallit
REC20K-4824SZ -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
20 W
Valm.
Jännite - erotus
2 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
0.89
Lähtöjen lukumäärä
1
Tulojännite (min.)
18V
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
833mA