TPN11006PL,LQ
DigiKeyn tuotenumero
264-TPN11006PLLQTR-ND - Rullattu teippi (TR)
264-TPN11006PLLQCT-ND - Cut Tape (CT)
264-TPN11006PLLQDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPN11006PL,LQ
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 26A 8TSON
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 26A (Tc) 610mW (Ta), 61W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-TSON Advance (3,1x3,1)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 200µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
17 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1625 pF @ 30 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
610mW (Ta), 61W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
175°C
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
8-TSON Advance (3,1x3,1)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
11,4mOhm @ 13A, 10V