TPH8R80ANH,L1Q
DigiKeyn tuotenumero
TPH8R80ANHL1QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TPH8R80ANHL1QCT-ND - Cut Tape (CT)
TPH8R80ANHL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPH8R80ANH,L1Q
Kuvaus
MOSFET N CH 100V 32A 8-SOP
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 32A (Tc) 1,6W (Ta), 61W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-SOP Advance (5x5)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPH8R80ANH,L1Q -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 500µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
33 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2800 pF @ 50 V
Tehohäviö (maks.)
1,6W (Ta), 61W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOP Advance (5x5)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
8,8mOhm @ 16A, 10V