TK6R7P06PL,RQ
DigiKeyn tuotenumero
TK6R7P06PLRQTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TK6R7P06PLRQCT-ND - Cut Tape (CT)
TK6R7P06PLRQDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TK6R7P06PL,RQ
Kuvaus
MOSFET N-CHANNEL 60V 46A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 46A (Tc) 66W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TK6R7P06PL,RQ -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 300µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
26 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1990 pF @ 30 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
66W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
175°C
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
6,7mOhm @ 23A, 10V