TK65G10N1,RQ on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Toshiba Semiconductor and Storage
Varastossa: 4 178
Tekniset tiedot
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 22
Tekniset tiedot
STMicroelectronics
Varastossa: 49
N-kanavatyyppi 100 V 65A (Ta) 156W (Tc) Kiinnitys pintaan D2PAK
TK65G10N1,RQ
TK65G10N1,RQ
DigiKeyn tuotenumero
TK65G10N1RQTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TK65G10N1,RQ
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 65A D2PAK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
TK65G10N1,RQ -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
81 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5400 pF @ 50 V
Osan tila
Vanhentunut
Tehohäviö (maks.)
156W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
4,5mOhm @ 32,5A, 10V