TK60S10N1L,LXHQ
DigiKeyn tuotenumero
264-TK60S10N1LLXHQTR-ND - Rullattu teippi (TR)
264-TK60S10N1LLXHQCT-ND - Cut Tape (CT)
264-TK60S10N1LLXHQDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TK60S10N1L,LXHQ
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 60A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 60A (Ta) 180W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK+
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TK60S10N1L,LXHQ -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
60 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4320 pF @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tehohäviö (maks.)
180W (Tc)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
175°C
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
DPAK+
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
6,11mOhm @ 30A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 500µA