TK560P60Y,RQ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TK560P60Y,RQ |
Kuvaus | MOSFET N-CHANNEL 600V 7A DPAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 600 V 7A (Tc) 60W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TK560P60Y,RQ -mallit |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 4V @ 240µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 14.5 nC @ 10 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±30V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 380 pF @ 300 V |
Osan tila Aktiivinen | Tehohäviö (maks.) 60W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila 150°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 600 V | Valmistajan laitepakkaus DPAK |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 560mOhm @ 3,5A, 10V |