TK560P60Y,RQ
DigiKeyn tuotenumero
TK560P60YRQTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TK560P60YRQCT-ND - Cut Tape (CT)
TK560P60YRQDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TK560P60Y,RQ
Kuvaus
MOSFET N-CHANNEL 600V 7A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 7A (Tc) 60W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TK560P60Y,RQ -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 240µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
14.5 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
380 pF @ 300 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
60W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
560mOhm @ 3,5A, 10V