SSM3K15AFS,LF
DigiKeyn tuotenumero
SSM3K15AFSLFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SSM3K15AFSLFCT-ND - Cut Tape (CT)
SSM3K15AFSLFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSM3K15AFS,LF
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 100MA SSM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 100mA (Ta) 100mW (Ta) Kiinnitys pintaan SSM
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SSM3K15AFS,LF -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
3,6Ohm @ 10mA, 4V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,5V @ 100µA
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
13.5 pF @ 3 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
100mW (Ta)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
SSM
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4V