XP263N1001TR-G
DigiKeyn tuotenumero
893-XP263N1001TR-GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
893-XP263N1001TR-GCT-ND - Cut Tape (CT)
893-XP263N1001TR-GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XP263N1001TR-G
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 1A SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 1A (Ta) 400mW (Ta) Kiinnitys pintaan SOT-23
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
3.6 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
180 pF @ 20 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
400mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
250mOhm @ 500mA, 10V