TSD24DYFR
DigiKeyn tuotenumero
296-TSD24DYFRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TSD24DYFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TSD24DYFRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSD24DYFR
Kuvaus
24V UNIDIRECTIONAL SURGE PROTECT
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
39V Puristusliitin 9A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
250W
Kapasitanssi taajuudella
12pF @ 1MHz
Yksisuuntaiset kanavat
1
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Jännite - läpilyönti (min)
24,8V
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
39V