TSD12CDYFR
DigiKeyn tuotenumero
296-TSD12CDYFRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TSD12CDYFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TSD12CDYFRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSD12CDYFR
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 26VC SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26V Puristusliitin 15A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
390W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
USB
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
6,5pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SC-76, SOD-323
Jännite - läpilyönti (min)
13,2V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
26V