TPSM63606SEVM
DigiKeyn tuotenumero
296-TPSM63606SEVM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSM63606SEVM
Kuvaus
EVAL BOARD FOR TPSM63606S
Tarkka kuvaus
TPSM63606S - Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
6A
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - tulo
4V – 36V
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Paluu
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
1MHz
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Sisältö
Piirilevyt
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
TPSM63606S
Lähtöjännite
5V