TPSM53603RDAR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPSM53603RDARTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPSM53603RDARCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPSM53603RDARDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPSM53603RDAR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 1-7V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1 – 7V 3A 3,8V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPSM53603RDAR -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
95%
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
15-PowerBQFN-moduuli
Tulojännite (min.)
3,8V
Koko/mitat
0,22" pit. x 0,20" lev. x 0,16" kork. (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Valmistajan laitepakkaus
15-B3QFN (5x5,5)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Virta - lähtö (maks.)
3A