B72540E3140S272
DigiKeyn tuotenumero
495-B72540E3140S272TR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-B72540E3140S272CT-ND - Cut Tape (CT)
495-B72540E3140S272DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B72540E3140S272
Kuvaus
VARISTOR 24.5V 1.2KA 2220
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24.5 V 1.2 kA Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 2220 (5750 metrinen)
EDA/CAD-mallit
B72540E3140S272 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - piikki
1.2 kA
Energia
5,8J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
15000 pF @ 1 kHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Maksimi AC-jännite
14 V
Luokka
Autoteollisuus
Maksimi DC-jännite
16 V
Hyväksyntä
AEC-Q200
Varistorin jännite (min.)
20.83 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (tyyp.)
24.5 V
Pakkaus / kotelo
2220 (5750 metrinen)
Varistorin jännite (maks.)
28.18 V