TPS62401DRCT
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS62401DRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS62401DRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS62401DRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS62401DRCT
Kuvaus
IC REG BUCK PROG/1.8V DL 10VSON
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Ohjelmoitava (kiinteä) 1,1V, 1,575V (1,8V) 2 Lähtö 400mA, 600mA 10-VFDFN avoin juotoskohta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPS62401DRCT -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
6V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
2,25MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
10-VSON (3x3)
Tulojännite (min.)
2,5V