ADP150ACBZ-3.0-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP150ACBZ-3.0-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP150ACBZ-3.0-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP150ACBZ-3.0-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP150ACBZ-3.0-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 3V 150MA 4-WLCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
EDA/CAD-mallit
ADP150ACBZ-3.0-R7 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
22 µA
Virta - syöttö (maks.)
320 µA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-WFBGA, WLCSP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3V
Valmistajan laitepakkaus
4-WLCSP (0,76x0,76)
Jännitehäviö (maks.)
0,16V @ 150mA