TPS272C45DRHFR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS272C45DRHFRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS272C45DRHFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS272C45DRHFRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS272C45DRHFR
Kuvaus
36-V, 45-M, 3-A, 2-CH, INDUSTRIA
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 5,8A 24-VQFN (5x4)
EDA/CAD-mallit
TPS272C45DRHFR -mallit
Virta - lähtö (maks.)
5,8A
Rds päällä (tyyp.)
45mOhm
Kytkimen tyyppi
Ominaisuudet
Kuorman purku, Muuttumisnopeus ohjattu
Lähtöjen lukumäärä
2
Vikasuojaus
Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen, Ylijännite, UVLO
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Valmistajan laitepakkaus
24-VQFN (5x4)
Jännite - kuorma
6V – 36V