TPS272C45ARHFR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS272C45ARHFRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS272C45ARHFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS272C45ARHFRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS272C45ARHFR
Kuvaus
36-V, 45-M, 3-A, 2-CH, INDUSTRIA
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 5,8A 24-VQFN (5x4)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPS272C45ARHFR -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
5,8A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
45mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Kytkimen tyyppi
Ominaisuudet
Kuorman purku, Muuttumisnopeus ohjattu
Lähtöjen lukumäärä
2
Vikasuojaus
Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen, Ylijännite, UVLO
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Valmistajan laitepakkaus
24-VQFN (5x4)
Rajapinta
Päällä/Pois
Pakkaus / kotelo
Jännite - kuorma
6V – 36V