LMZM23601V5SILR
DigiKeyn tuotenumero
296-LMZM23601V5SILRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMZM23601V5SILRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMZM23601V5SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMZM23601V5SILR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5V
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 1A 4V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
LMZM23601V5SILR -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.87
Tulojännite (min.)
4V
Koko/mitat
0,15" pit. x 0,12" lev. x 0,06" kork. (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Valmistajan laitepakkaus
10-uSIP (3,8x3)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
1A