LMZM23601SILR
DigiKeyn tuotenumero
296-LMZM23601SILRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMZM23601SILRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMZM23601SILRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMZM23601SILR
Kuvaus
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1,2 – 15V 1A 4V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
LMZM23601SILR -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
1A
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (min.)
4V
Koko/mitat
0,15" pit. x 0,12" lev. x 0,06" kork. (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Tulojännite (maks.)
36V