LMZ14202HTZX/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
296-48601-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-48601-1-ND - Cut Tape (CT)
296-48601-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMZ14202HTZX/NOPB
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5-30V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5 – 30V 2A 6V - 42V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMZ14202HTZX/NOPB -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
UVLO
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tehokkuus
0.97
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Pakkaus / kotelo
TO-PMOD-7, Tehomoduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,40" pit. x 0,39" lev. x 0,18" kork. (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Tulojännite (min.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
TO-PMOD-7
Tulojännite (maks.)
42V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
2A