LMZ14202HEVAL/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LMZ14202HEVAL/NOPB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMZ14202HEVAL/NOPB
Kuvaus
EVAL BOARD FOR LMZ14202H
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Kategoria
Lähtövirta
2A
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - tulo
15V – 42V
Sarja
Regulaattorin topologia
Paluu
Pakkaustapa
Irtotavara
Taajuus - kytkentä
400kHz
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Käytetty mikropiiri/osa
LMZ14202H
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Päätuotenumero
Lähtöjännite
12V