LMR36006FSCQRNXTQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-LMR36006FSCQRNXTQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMR36006FSCQRNXTQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMR36006FSCQRNXTQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMR36006FSCQRNXTQ1
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 600MA 12VQFN
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 600mA 12-PowerVFQFN
EDA/CAD-mallit
LMR36006FSCQRNXTQ1 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (maks.)
60V
Taajuus - kytkentä
2,1MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Topologia
Hyväksyntä
AEC-Q100
Tulojännite (min.)
4,2V