LMR36006CRNXT
DigiKeyn tuotenumero
296-LMR36006CRNXTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMR36006CRNXTCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMR36006CRNXTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMR36006CRNXT
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 600MA 12VQFN
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 600mA 12-PowerVFQFN
EDA/CAD-mallit
LMR36006CRNXT -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
60V
Taajuus - kytkentä
2,1MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
1
Valmistajan laitepakkaus
12-VQFN-HR (3x2)
Tulojännite (min.)
4,2V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
60V