LMR36006CRNXR
DigiKeyn tuotenumero
296-LMR36006CRNXRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMR36006CRNXRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMR36006CRNXRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMR36006CRNXR
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 600MA 12VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 1V 1 Lähtö 600mA 12-PowerVFQFN
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMR36006CRNXR -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
60V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
2,1MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
12-VQFN-HR (3x2)
Tulojännite (min.)
4,2V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
60V