LMK6DA02500ADLFR
DigiKeyn tuotenumero
296-LMK6DA02500ADLFRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMK6DA02500ADLFRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMK6DA02500ADLFRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMK6DA02500ADLFR
Kuvaus
LOW-JITTER, HIGH-PERFORMANCE, BU
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,5V, 3,3V Valmiustila (virrankatkaisu) 6-VDFN
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V, 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
6-VDFN
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
6-VSON (2,5x2)
Tyyppi
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
66mA