ADPL44002AUJZ-5.0-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADPL44002AUJZ-5.0-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADPL44002AUJZ-5.0-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADPL44002AUJZ-5.0-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADPL44002AUJZ-5.0-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 5V 300MA TSOT-23-5
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA TSOT-23-5
EDA/CAD-mallit
ADPL44002AUJZ-5.0-R7 -mallit
PSRR
78dB – 40dB (10kHz – 1MHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Tulojännite (maks.)
40V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
5V
Jännitehäviö (maks.)
0,45V @ 200mA