LMG3100R044VBER
DigiKeyn tuotenumero
296-LMG3100R044VBERTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-LMG3100R044VBERCT-ND - Cut Tape (CT)
296-LMG3100R044VBERDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMG3100R044VBER
Kuvaus
100V 4.4M GAN FET WITH INTEGRATE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 46A 15-VQFN-FCRLF (6,5x4)
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
4,75V – 5,25V
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
46A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
4,4mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Kytkimen tyyppi
Ominaisuudet
Muuttumisnopeus ohjattu
Lähtöjen lukumäärä
1
Vikasuojaus
UVLO
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Matala sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Valmistajan laitepakkaus
15-VQFN-FCRLF (6,5x4)
Jännite - kuorma
100V