MBRD10200
DigiKeyn tuotenumero
1655-MBRD10200TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1655-MBRD10200CT-ND - Cut Tape (CT)
1655-MBRD10200DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRD10200
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 200V DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V Kiinnitys pintaan DPAK
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 200 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
300pF @ 5V, 1MHz
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)