LM4132AMF-3.3/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM4132AMF-3.3/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LM4132AMF-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM4132AMF-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM4132AMF-3.3/NOPB
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,05% SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
LM4132AMF-3.3/NOPB -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
20ppm/°C
Valmistaja
Texas Instruments
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
310µVp-p
Digi-Reel®
Jännite - tulo
3,7V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö
100µA
Referenssityyppi
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Lähtövirta
20 mA
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Toleranssi
±0,05%