LM3671TL-1.8EV
DigiKeyn tuotenumero
296-52404-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM3671TL-1.8EV
Kuvaus
EVAL BOARD FOR LM3671
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LM3671 - Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
600mA
Valmistaja
Texas Instruments
Jännite - tulo
2,7V – 5,5V
Pakkaustapa
Kotelo
Regulaattorin topologia
Paluu
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
2MHz
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Sisältö
Piirilevyt
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Käytetty mikropiiri/osa
LM3671
Lähtöjännite
1,8V