LM3671MF-1.8/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LM3671MF-1.8/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LM3671MF-1.8/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LM3671MF-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LM3671MF-1.8/NOPB
Kuvaus
IC REG BUCK 1.8V 600MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 1,8V 1 Lähtö 600mA SC-74A, SOT-753
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LM3671MF-1.8/NOPB -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
2MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Tulojännite (min.)
2,7V