ESD2CANXL24DBZRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-ESD2CANXL24DBZRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-ESD2CANXL24DBZRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-ESD2CANXL24DBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESD2CANXL24DBZRQ1
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 36VC SOT233
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
36V (tyyp.) Puristusliitin 2,5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ESD2CANXL24DBZRQ1 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
90W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
1,7pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TA)
Kaksisuuntaiset kanavat
2
Luokka
Autoteollisuus
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V (maks.)
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - läpilyönti (min)
35,5V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
36V (tyyp.)
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)