RB160MM-60TFTR
DigiKeyn tuotenumero
RB160MM-60TFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB160MM-60TFCT-ND - Cut Tape (CT)
RB160MM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB160MM-60TFTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 1A Kiinnitys pintaan PMDU
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB160MM-60TFTR -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 60 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
550 mV @ 1 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)