NMN0.25BK500
DigiKeyn tuotenumero
1030-NMN0.25BK500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NMN0.25BK500
Kuvaus
SLEEVING 0.250" ID POLY 500' BLK
Tarkka kuvaus
Musta Monisäikeinen polyamidi, halogeenivapaa Punottu Suojapunos 0,250" (6,35mm) 500' (152,40m)
Pituus
500' (152,40m)
Sarja
Seinän paksuus
0,030" (0,76mm)
Toimintalämpötila
-45°C – 150°C
Halkaisija - sisäpuoli
0,250" (6,35mm)
Halkaisija - ulkopuoli
0,310" (7,87mm)