MBS0.50SV100
DigiKeyn tuotenumero
1030-MBS0.50SV100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBS0.50SV100
Kuvaus
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 100'
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Putki Maadoituspalmikko 0,500" (12,70mm, 1/2") - ulkohalk. X 100,0' (30,48m) 36 AWG
Kategoria
Materiaali
Kupari, Hopeapinnoitettu
Valmistaja
Techflex
Koko, toimitettu
0,500" (12,70mm, 1/2") - ulkohalk.
Sarja
Pidikkeiden lukumäärä
48
Pakkaustapa
Kela
Johdon paksuus - päät
36 AWG