MBS0.25SV100
DigiKeyn tuotenumero
1030-MBS0.25SV100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBS0.25SV100
Kuvaus
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX100'
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Putki Maadoituspalmikko 0,250" (6,35mm, 1/4") - ulkohalk. X 100,0' (30,48m) 36 AWG
Kategoria
Materiaali
Kupari, Hopeapinnoitettu
Valmistaja
Techflex
Koko, toimitettu
0,250" (6,35mm, 1/4") - ulkohalk.
Sarja
Pidikkeiden lukumäärä
24
Pakkaustapa
Kela
Johdon paksuus - päät
36 AWG