MBN0.50SV50
DigiKeyn tuotenumero
1030-MBN0.50SV50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBN0.50SV50
Kuvaus
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 50'
Tarkka kuvaus
Putki Maadoituspalmikko 0,500" (12,70mm, 1/2") - ulkohalk. X 50,0' (15,24m) 36 AWG
Kategoria
Koko, toimitettu
0,500" (12,70mm, 1/2") - ulkohalk.
Paksuus
0,013" (0,33mm)
Sarja
Pidikkeiden lukumäärä
48
Johdon paksuus - päät
36 AWG