TPLC-3R8/220MR16X25
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLC-3R8/220MR16X25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLC-3R8/220MR16X25
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V
Tarkka kuvaus
220 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 65mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
220 F
Koko/mitat
0,630" halk. (16,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-15°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
65mOhm @ 1kHz