HS1625-3R8227-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HS1625-3R8227-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HS1625-3R8227-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V
Tarkka kuvaus
220 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 100mOhm 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
220 F
Koko/mitat
0,650" halk. (16,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-15°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100mOhm